Dorabianie kluczy samochodowych

Dorobienie zapasowego klucza zabezpiecza nas w przypadku zagubienia klucza głównego, a także ułatwia użytkowanie auta, gdy korzysta z niego więcej niż jeden kierowca. 

Zajmujemy się dorabianiem kluczy i pilotów do samochodów wszystkich marek i lat produkcji. Prowadzimy profesjonalny serwis elektroniki modułów immobiliser. Wszystkie usługi możemy wykonać mobilnie, z dojazdem do klienta.

Działamy stacjonarnie na terenie m.in. województwa Wielkopolskiego, Lubuskiego, Kujawsko-Pomorskiego. Nasza siedziba firmy mieści się w Luboniu pod Poznaniem.

Linia czynna od pn-pt od 9-17

Dorabianie kluczy samochodowych – usługi

Jak działa nasz serwis?

Aby zapewnić najwyższy poziom realizowanych usług prowadzimy serwis stacjonarny i mobilny. Większość usług jesteśmy w stanie wykonać pod wskazanym adresem – dla Państwa wygody.

Siedziba firmy mieści się w Luboniu pod Poznaniem, przy ul. Krasickiego 28. Z uwagi na dużą ilość zleceń terenowych, spotkanie w siedzibie firmy możliwe jest po wcześniejszym umówieniu.

Dorabianie kluczy samochodowych – jak zamówić usługę?

Aby skorzystać z oferty, zadzwoń do nas bezpośrednio, bądź skorzystaj z formularza wyceny. Aby skontaktować się z nami w dowolnej sprawie, napisz wiadomość

Aby ułatwić obsługę, posiadamy gotowe rozwiązania związane z dorobieniem popularnych modeli pojazdów: Zobacz oferty dorabiania kluczy

Możesz też skorzystać z poniższej wyszukiwarki:

Dorobienie kluczyka do auta – co zawiera cena?

Każda zamówiona usługa dorobienie klucza zawiera:

  • Kluczyk
  • Programowanie klucza do samochodu
  • 12 miesięcy gwarancji na kluczyk
  • Kodowanie pilota (jeśli dotyczy)
  • Bezpłatny dojazd na terenie Poznania

Dorabianie kluczy samochodowych – przykładowe realizacje

Obsługiwane lokalizacje

Prowadzimy serwis lokalny i mobilny. Obsługujemy większość lokalizacji w województwach wielkopolskim, lubuskim oraz kujawsko-pomorskim

Województwo Wielkopolskie


Województwo Lubuskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie

Dodatkowe informacje

Aby wykonać usługę potrzebujemy weryfikacji właściciela – w tym celu niezbędne jest przedstawienie dowodu własności pojazdu.

Każdą z usług możemy wykonać w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym. Prowadzimy też serwis mobilny, co znacząco ułatwia organizację i oszczędza czas.

Media społecznościowe

Odwiedź nasze konta na portalach społecznościowych – Instagram i Facebook